ANTALYA

Türkiye’nin güney batısında, Akdeniz’e kıyısı olan ve muhteşem bir doğa içinde yer alan, ’Tatil Cenneti’ Antalya kenti, misafirlerimiz için en ideal yerdir. Akdeniz’de mavinin bin bir tonuyla karşılaşacağınız Antalya uzun plajlar ve deniz mevsiminin en çok yaşandığı yer olarak ünlüdür.Göz alıcı güzellikteki plajlarıyla her yıl tatil severlerin akınına uğramaktadır.

Deniz, güneş, tarih ve doğanın bir uyum içinde bütünleştiği Antalya, Akdeniz’in en temiz kıyılarından birine sahip olup, içinde bulunduğu bölgenin arkeolojik ve doğal güzellikler sayesinde Türk Rivierası olarak da anılmaktadır. Akdeniz ikliminin hakim olması, kışların ılıman ve yağışlı, yazların ise sıcak geçmesine neden olmaktadır. Tatilini deniz kenarında geçirmek isteyen yerli ve yabancı misafirler için vazgeçilmez bir destiansyondur.

Antalya sınırları dahilinde 4 adet milli park ve 1 adet tabiat parkı bulunmaktadır. Bu milli ve tabiat parkı içerisinde, yerli ve yabancı misafirlerln günübirlik dinlenme ihtiyaçlarına, cevap verebilecek alanlar mevcuttur.

Dini vecibelerinizi yerine getirebilmeniz için imkanlar sağlanacaktır.

Lara
0242 323 16 16
lara@mukaddesaksoy.com
Mevlana
0242 322 79 99
mevlana@mukaddesaksoy.com
Konyaaltı
0242 228 46 62
konyaalti@mukaddesaksoy.com
Barınaklar
0242 323 30 30
barinaklar@mukaddesaksoy.com

© Tüm Hakkları Özel Mukaddes Aksoy Yatılı Bakım Merkezi’ne
aittir, izinsiz kullanılamaz. 2016

Tasarım ve Programlama Ajansweb