KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Kurumun kurucusu olan emekli hemşire Mukaddes AKSOY, 1999 tarihinde Antalya’ da ilk özel huzurevini açmıştır. Zaman geçtikçe ailelerin hasta, yaşlı, yatağa bağımlı veya engelli bakımında tıkanıp kaldığı, neyi nasıl yapmaları gerektiği konusunda sıkıntı çektikleri, bu alanda artık daha profesyonel hizmet ihtiyacı olduğu ortaya çıkmıştır. Bu alanda hizmet vermek için açılan Özel Mukaddes Aksoy Yatılı Bakım Merkezleri, 19 yaş ve üstü, Fiziksel (bedensel), Zihinsel (doğuştan veya sonradan hastalık nedeniyle oluşan mental retardasyon) ve Ruhsal (kronik şizofreni, bipolar duygu durum bozukluğu ve depresyon) engelinden dolayı öz bakım ihtiyaçlarını yerine getiremediği için ikinci bir şahsın bakımına muhtaç olan bireylerin günlük tedavi, bakım, barınma, sosyal ve psikolojik ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Yaşam kalitelerini artırarak, topluma entegrasyonunu sağlamak ve rehabilitasyon destek hizmeti için 4 şubesi ile 435 yatak kapasiteli ve toplam 200 uzman personel ile 7 gün 24 saat hizmet veren engelli bakım merkezleridir.

Devamı »MUKADDES AKSOY KİMDİR?

04.04.1962 Tarihinde KOZAN-ADANA’da doğdu. İlkokulu Kozan’da tamamladıktan sonra, ailesinin Antalya’ya taşınması nedeni ile ortaokulu Antalya’da, Sağlık Meslek Lisesini Balıkesir’ de okudu. Antalya Atatürk Devlet Hastanesi’nde cerrahi serviste 13 yıl hemşirelik yaptıktan sonra devlet memurluğundan istifa etti.

Devamı »HEDEFLERİMİZ

Türkiye’de Mukaddes Aksoy Bakım Merkezi; ISO 9001:2008 belgesini ve uluslararası Alman Kalite sertifikasını alan ilk kurumdur. Verdiğimiz hizmet kalitesini sürekli arttırmak ve Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği, erişilebilirlik standartlarına uygun hale getirmek için, kurumsal kimliğimizle çalışmalarımıza devam edip yeni yapacağımız projeleri aktif hale getireceğiz.

Devamı »BİLGİLENDİRME

Merkezimiz; T.C AİLE ve SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI, il müdürlüğü 30-07-2006 tarih ve 26244 sayılı resmi gazetede yayımlanan yönetmeliğine göre açılış izni alınır ve bakanlıkça denetlenir.

Devamı »KALİTE BELGELERİMİZ

Ziyaretçilerimizin yaşam kalitelerini artırarak, topluma entegrasyonu ve rehabilitasyonları için verdiğimiz hizmetler, aldığımız kalite sertifikaları ile uluslararası onaylıdır!

Devamı »
Lara
0242 323 16 16
lara@mukaddesaksoy.com
Mevlana
0242 322 79 99
mevlana@mukaddesaksoy.com
Konyaaltı
0242 228 46 62
konyaalti@mukaddesaksoy.com
Barınaklar
0242 323 30 30
barinaklar@mukaddesaksoy.com

© Tüm Hakkları Özel Mukaddes Aksoy Yatılı Bakım Merkezi’ne
aittir, izinsiz kullanılamaz. 2016

Tasarım ve Programlama Ajansweb