HİZMETLERİMİZ

BAKIM HİZMETLERİ

Bakım Merkezimizde barınma, bakım, beslenme ve temizlik hizmetlerimizle yaşlı ve engellilerin hayatlarını sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir ortamda sürdürmeleri sağlanmakla birlikte her türlü gereksinimleri profesyonel bakıcılarımız ve hemşirelerimiz tarafından karşılanmaktadır.

Devamı »


SAĞLIK HİZMETLERİ

Merkezimiz; 19 yaş üstündeki fiziksel, zihinsel ve ruhsal engellilere bakım, barınma ve sağlık hizmeti vermektedir. Yaşla gelen nörolojik hastalıklarının (Alzheimer, Parkinson, Demans, nörolojik atak/felç) yanı sıra ruhsal/psikosomatik hastalıklarının (Şizofreni, Psikoz, Bipolar bozuklukları, Depresyon) tedavi sonrasında, rehabilitasyon hizmeti vermekteyiz. Psikiyatri doktorumuzun tedavisinin eşliğinde uzman klinik psikologlarımız bireysel görüşme ve grup tedavisini uygulamaktadırlar. Sosyal Hizmet Uzmanlarımız hastaların faaliyetlere katılımını saylayarak uğraş terapisi ile tedaviye katkıda bulunmaktadırlar. . Devamı »


BESLENME

Bakım merkezimizde diyet uzmanı, gıda teknisyeni, aşçı ve yardımcısı mutfak personeli olarak uzman kadro ile hizmet vermekteyiz.

Devamı »
Lara
0242 323 16 16
lara@mukaddesaksoy.com
Mevlana
0242 322 79 99
mevlana@mukaddesaksoy.com
Konyaaltı
0242 228 46 62
konyaalti@mukaddesaksoy.com
Barınaklar
0242 323 30 30
barinaklar@mukaddesaksoy.com

© Tüm Hakkları Özel Mukaddes Aksoy Yatılı Bakım Merkezi’ne
aittir, izinsiz kullanılamaz. 2016

Tasarım ve Programlama Ajansweb